Allah’ın Adıyla

Sayfa Sayısı: 268

Baskı Yılı: 2018

Dili: Türkçe

Yayınevi: Vadi Yayınları

ISBN:  9786055830809

Neşe Kutlutaş

Allah’ın Adıyla

Din

ÖNSÖZ

Companero Rosita ve Kayıp Topraklar kitabının ardından Neşe Kutlutaş Allah’ın Adıyla kitabıyla okurlara Allah’ın İsimleri ile ona dua etmenin yollarını gösteriyor. Dertlerimizin, kaygılarımızın ve dünya hayatı içerisinde sıkıştığımız yerlerde bizim bulunduğumuz durumdan alıp kurtaracak tek yolun dua olduğunu bize anlatıyor.
Yazar, bu kitabında her isim üzerinden bir dua ile hem Allah’ın isimlerinin anlamını daha çok düşünmemizi sağlarken aynı zamanda bir dua etme yöntemini de bizlere sunmaktadır.

YAZAR HAKKINDA

Neşe Kutlutaş
Neşe Kutlutaş kimdir?

1965 Kafkasya doğumlu. Çeşitli dergi ve gazetelerde makaleler yazdı. Radyo programcılığı yaptı. Makalelerinden oluşan “Açık Kitap”, yıllardır incelediği şifalı bitkiler ve değerli taşlarla ilgili yazdığı “Nane Limon Kabuğu” ve “İlaç Şirketleri Kızacak Ama…” adlı kitapların müellifidir. Bunun yanı sıra; muhacir Kafkasları konu edinen “Kayıp Topraklar” adlı bir hikâye kitabı, Perulu komünist bir gerillanın İslam ile buluşmasını anlattığı gerçek bir hayat hikayesi olan “Companero Rosita” adlı bir romanı ve telif gelirini İHH Yetim Fonuna bağışladığı “Allah’ın Adıyla – Esmaü’l Hüsnalı Dualar” adlı bir eseri de mevcuttur. Evli ve Hüseyin Afak adında bir de oğlu vardır.