Mustafa Kalabalık
Mustafa Kalabalık Kimdir?
16 Ağustos 1970 Değirmendere’de doğumlu olan Mustafa Kalabalık, İlkokulu Değirmendere Şehit Cengiz Topel İÖO’nda, Ortaokulu Değirmendere Atatürk Ortaokulu’nda okudu.

16 Ağustos 1970 Değirmendere’de doğumlu olan Mustafa Kalabalık, İlkokulu Değirmendere Şehit Cengiz Topel İÖO’nda, Ortaokulu Değirmendere Atatürk Ortaokulu’nda okudu. 1984 yılında girmiş olduğu Askeri Okuldan, 1988 yılında mezun olarak Deniz Kuvvetlerinde göreve başladı.

1988-2008 yılları arasında Lojistik ve İkmal Sorumlusu, İşletme Kısım Amirliği, Muhasebe ve Finans Kısım Amirliği, Levazım ve Mali İşler Amirliği, Muhasebe ve Finans Müdürlüğü, gibi değişik görevlerle yurdun değişik bölgelerinde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri’nde görev yapan Mustafa Kalabalık,  2008 yılında emekli oldu.

Mustafa Kalabalık, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, “İktisat” Bölümünü, 2008 yılında ise Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün, “Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi” dalında Yüksek Lisans’ımı tamamladı.

Halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Kamu Yönetimi Anabilim Dalı, “Siyaset ve Sosyal Bilimler” Doktora (Ö) Öğrencisi olarak akademik çalışmalarıma devam eden Kalabalık, Siyasi partilerin teşkilatlarınca düzenlenen Eğitim Seminerleri’nde “Siyaset”, “Siyaset’te İletişim” konularında dersler verdi.